Om Midtbyen Regnskap

Midtbyen Regnskap AS er et autorisert regnskapsførerselskap. Vi har siden 1973 utført regnskaps- og rådgivningstjenester for bedrifter i Trondheim og omegn. Først via selskapet Økonor AS som ble stiftet av bl.a. Roar Kvam, og fra 2001 via Økonor Regnskap AS som i 2005 skiftet navn til Midtbyen Regnskap AS.

Vi holder til i trivelige lokaler i Fjordgata 21.

Vårt fokus er personlig service, fleksibilitet ovenfor våre kunder og høy kvalitet på våre tjenester.

Som autorisert regnskapsførerselskap er vi underlagt Finanstilsynet, og med vår lange erfaring innenfor faget - så tilbyr vi regnskapstjenester for små og mellomstore bedrifter i Trondheim og omegn. Våre tjenester vil bli utført med kunnskap og nøyaktighet, etter dagens lover og regler. Vi har fokus på personlig tilpasning, oppfølging og fleksibilitet.

Våre tjenester kan bidra til bedre lønnsomhet i din bedrift, ved at du som kunde får frigjort ressurser og bedre kan fokusere på din kjernevirksomhet.

Kontaktpersoner

Kristin Johnsen

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører 
Epost: kristin@midtbyenregnskap.no 
Tlf direkte: 466 29 233

Randi Storsve

Styreleder / Autorisert regnskapsfører
Epost: randi@midtbyenregnskap.no
Tlf direkte: 466 29 236

Grete R. Sagvold

Regnskapsfører
Epost: grete@midtbyenregnskap.no 
Tlf direkte: 466 29 234

Anlaug Ø. Lunde

Regnskapsfører
Epost: anlaug@midtbyenregnskap.no
Tlf direkte: 466 29 462

Aina Nordtømme

Regnskapsfører
Epost: aina@midtbyenregnskap.no 
Tlf direkte: 466 29 235

Trude Helgesen

Regnskapsfører
Epost: trude@midtbyenregnskap.no 
Tlf direkte: 466 29 237

Midtbyen Regnskap kan bistå med:

Via tilgang i Uni Economy eller Uni24, kan du til enhver tid holde deg oppdatert på firmaets regnskapstall.

Vi utarbeider aksjonærregisteroppgaver, ligningspapirer, årsregnskap med noter og kan bistå med å...

Vi tilbyr elektroniske løsninger, i form av elektronisk fakturamottak med godkjenning av inngående faktura ...

Nytt fra Skatteetaten